Rektörümüz Yeni Dönem Adayı Olarak Ziyaretlerine Devam Ediyor

May 04

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, yeni dönem rektör adayı olarak Düzce protokolünden başlayan ziyaretlerine devam ediyor.

Ziyaretlerine Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı ile başlayan Rektörümüz, daha sonra Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (DESKKOP) Başkanı Ertan Taşlı ve Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) Başkanı Mustafa Kayıkçı’yı ziyaret etti.

Rektörümüz ayrıca Sabah Gazetesi Ankara eki Yayın Yönetmeni Gazeteci Osman Altınışık’ı da ziyaret ederek Üniversitemizin projelerini anlattı.

Ziyaretlerinde; 2015-2019 yılları arasında Üniversitemizin hayata geçirdiği projeleri içeren “Düzce Üniversitesi 2015-2019” kitabı ile Rektörümüz, yeni dönem rektör adayı olarak istişarelerde ve bilgi alışverişinde bulunmayı sürdürüyor.

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, ziyaretlerinde Üniversitemizin tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket ederek şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına şimdiye dek çalıştıklarına ve bundan sonra da aynı dinamizm ve heyecanla çalışmaya devam edeceklerine vurgu yaptı.