Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Mensupları Doğada Buluştu

May 08

Üniversitemiz Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu, baharın gelmesi ile birlikte tabiatın uyanışına tanıklık etmek için, akademik, idari çalışanlar ve öğrencilerimizle birlikte doğa yürüyüşü gerçekleştirdi.

Kaynaşlı Çamlıpınar Göletinden başlayan ve Topuk Yaylasına kadar süren 8 kilometrelik yürüyüşe; Kaynaşlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Şimşek, Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, İzcilik Fedarasyonu Düzce İl Temsilcisi Zekai Altundal, Kaynaşlı İlçe ve Spor Gençlik Müdürü Ali Daşbaş, Meslek Yüksekokulu personellerimiz, öğrencilerimiz, Düzce Üniversitesi Genç Tema Topluluğu üyeleri, İzcilik Fedarasyonu Düzce İl Temsilciliği öğrencileri katıldı.

Kaynaşlı İlçe ve Spor Gençlik Müdürlüğü tarafından tedarik edilen bisikletlerle öğrencilerimiz Topuk Yaylası Göleti etrafında bisiklet binme heyecanını yaşadı. Ayrıca İzcilik Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Zekai Altundal önderliğinde gerçekleştirilen oyun ve etkinliklerle öğrencilerimiz doğada stres atma imkanı buldu.

Doğa yürüyüşü sonrası açıklamalarda bulunan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, “ Bugün yaklaşık 8 kilometre yol yürüdük. Yolun engebeli ve kısmen çamurlu olmasına rağmen etkinliğimize katılan doğaseverler ve öğrencilerimiz doyasıya vakit geçirdi. Bizlere lojistik destek sağlayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e, Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek’e, yemek ikramında bulunan İş Adamı Sadık Dik’e, Kaynaşlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Şimşek’e, İzcilik Fedarasyonu Düzce İl Temsilcisi Zekai Altundal’a, Kaynaşlı İlçe ve Spor Gençlik Müdürü Ali Daşbaş’a, etkinlikte emeği geçen personelimize, öğrencilerimize ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. “ dedi.