Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar 2019-2023 Dönemi Rektörlüğüne Yeniden Atandı

May 24

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Üniversitemizin 2019-2023 dönemi Rektörü olarak tekrar atandı.

2015-2019 dönemi Rektörlük görev süresi dolan ve yeni dönem Üniversitemiz Rektörü olarak yeniden atanan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, 2019-2023 dönemi Rektörlüğüne kendisini layık görev ve onurlandıran başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’na ve üyelerine teşekkür etti.

Üniversitemizin çalışmalarını ve emeklerini takdir ederek kendisini her zaman destekleyen Düzce halkına, sivil toplum kuruluşlarına, basın mensuplarına, Üniversitemiz ailesine ve öğrencilerimize şükranlarını sunan Rektörümüz, bundan sonraki süreçte sorumluluklarının daha da arttığını ifade etti.

Bu güvene layık olabilmek için daha çok çalışacaklarını, 2023 hedeflerine ulaşabilmek için daha büyük bir heyecan ve azimle yola devam edeceklerini vurgulayan Rektörümüz, Üniversitemizin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bölgesel kalkınma hamleleri, katma değerli bilimsel çalışmaları ve sosyal sorumluluk projeleriyle Düzce’nin, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesi adına bundan önce olduğu gibi tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve koordinasyon içinde hareket edeceklerinin altını çizdi.