Üniversitemiz Anaokulu’nun Ön Kayıtları Başladı

Haz 19

Değerli Mensuplarımız,

Bilgi ve eğlencenin bir arada yürütüldüğü Üniversitemiz Anaokulu’nda, 2019-2020 Eğitim Yılı için ön kayıtlar, 17 Haziran – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Protokol kapsamında eğitim faaliyetleri Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Üniversitemiz Anaokulu’nda, 3 yaş grubu için 17-20, 4 ve 5 yaş grupları için ise 20-25 arasında öğrenci kabul edilecektir. 3, 4 ve 5 yaş gruplarında kontenjanlar sınırlıdır.

Tam gün eğitim-öğretim uygulanan Üniversitemiz Anaokulu’nda eğitim programı, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına göre yapılmakta, öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve öğleden sonrası için atıştırmalık şeklinde beslenme hizmetleri sunulmaktadır.

Yeterli sayıda deneyimli eğitim kadrosuna sahip ve ayrıca yardımcı personellerin de görev yaptığı Üniversitemiz Anaokulu’da, aylık ücretler 500-530 TL arasındadır. Üniversitemiz lojmanları yanındaki binada hizmet veren Üniversitemiz Anaokulu’na ön kayıtlar, şahsen yapılmakta olup detaylı bilgilere 1391 dahili numaradan ulaşılabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız.