Üniversitemiz Sel Felaketi İçin Yardım Kampanyası Düzenliyor

Ağu 01

Üniversitemiz, eğitim-öğretim ve bilimsel araştırma faaliyetlerinin yanında topluma karşı sorumluluğun bir gereği olarak Düzce’de yaşanan sel felaketinde yaraların sarılması için çeşitli çalışmalar yürütüyor.

Üniversitemiz Senatosu bu kapsamda, aldığı kararla Düzce’de yaşanan sel afetinde mağduriyet yaşayan vatandaşlarımıza katkı ve destek sağlamak amacıyla Üniversitemiz mensupları arasında maddi yardım kampanyası düzenledi.

Düzce’nin Akçakoca, Cumayeri ve Gölyaka ilçelerinde yaşanan ve can kayıplarıyla sonuçlanan sel felaketinden olumsuz etkilenen vatandaşlarımız için Üniversitemiz mensupları, 04.11.2019 tarihine kadar, T.C Halk Bankası Düzce Şubesi’ndeki, TR21 0001 2009 3270 0004 0004 11 İBAN veya 04000411 Hesap Numaralı Düzce Üniversitesi Mensupları Sel Felaketi Yardım Hesabı’na destek olabilecekler.

Üniversitemiz maddi destek kampanyasının yanı sıra selin bilimsel açıdan incelenmesi için Rektörlüğümüzce oluşturulan bilim heyetinin, yaptığı inceleme, gözlem ve değerlendirmeler sonucunda  “İlk Teknik Değerlendirme Raporu” hazırlayarak ilgili makamlara sunmuştu.