Yaz Döneminde 30. Açık Kapı Uygulamamızı Gerçekleştirdik

Ağu 05

Öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere tüm mensuplarımızın; sorunlarını, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmelerini dinlemek üzere gerçekleştirilen “30. Açık Kapı Gününde” Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitemiz paydaşları ile bir araya geldi.

Açık Kapı uygulamasına yaz döneminde de devam eden ve Üniversitemizin kapılarını paydaşlarına sürekli açık tutan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kurum içinden ve kurum dışından gelen katılımcıları dinleyerek kendisine iletilen sorunları, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmeleri not etti.

30.’su gerçekleştirilen Açık Kapı Gününde tüm mensuplarımızla yakından ilgilenen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulunarak tüm fikir ve önerilerin kendileri için önemli olduğunu ifade eden etti.

Mensuplarımızla en üst düzeyde iletişim kurmanın önemine vurgu yapan Rektörümüz, Açık Kapı uygulamasının taleplerin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak sonuçlandırılması ve Üniversitemizin gelişimine önemli katkılar sunması açısından büyük faydaları olduğunu sözlerine ekledi.