Üniversitemizde 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Öğrenci Kayıtları Başladı

Ağu 19

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre lisans ya da ön lisans programlarında öğrenim hakkı kazanan öğrencilerimiz için kayıt heyecanı başladı.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda Üniversitemiz, yine tercih edilen yükseköğretim kurumları arasında yer aldı. Üniversitemizi tercih eden ve kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimize, elektronik kayıt dışında şahsen kayıt imkanı da sunuluyor. Üniversitemizdeki şahsen kayıt işlemleri, Konuralp Yerleşkesi’ndeki Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi ile Düzce ve Akçakoca Yerleşkelerinde gerçekleştiriliyor.

Ülkemizin çeşitli bölgelerinden kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrencilerimiz ve aileleri için Üniversitemiz tüm imkanlarını seferber etti. Öğrencilerinin ve ailelerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gideren Üniversitemiz, kurduğu bilgilendirme stantlarıyla öğrencileri en doğru şekilde yönlendirerek, kayıt işlemlerinin kısa sürede, rahat ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Kayıt alanında Düzce İl Emniyet Müdürlüğü, Kredi ve Yurtlar Kurumu ile öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak birçok kamu ve özel kuruluşların standartları da yer alıyor. Kayıt yaptıran öğrencilerimize bu stantlarda; güvenlikten barınmaya, ulaşımdan burs imkanlarına kadar birçok konuda detaylı bilgiler veriliyor.

Kayıt işlemlerini hızlı bir şekilde tamamladıkları için memnuniyetlerini dile getiren öğrencilerimiz ve aileleri, kayıt merkezinde görevli personellerimize verdikleri hizmetten dolayı teşekkürlerini iletti.

Üniversitemizde şahsen kayıtlar, 23 Ağustos Cuma günü sona erecek.