Yeni Akademik Yılın İlk Açık Kapı Uygulaması Gerçekleştirildi

Eki 07

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen ve tüm birimlerimize yayılan Açık Kapı Uygulamasının 31.’si, iç ve dış paydaşlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ilk Açık Kapı Günü’nde; öğretim elemanlarımız, idari personellerimiz ve öğrencilerimiz ile kurum dışı paydaşlarımızın fikirlerini, tespitlerini ve iyileştirme önerilerini dinleyen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine iletilen konular hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Açık Kapı Uygulaması ile iç ve dış paydaşlarımızdan önemli geri bildirimler elde ettiklerine dikkat çeken Rektörümüz, ortaya konan yenilikçi fikirlerin Üniversitemizin kurumsallaşmasına ve akademik başarılarına önemli katkılar sağladığını vurguladı.

Açık, şeffaf ve hesap verebilir bir kurum olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını belirten Rektörümüz, tüm paydaşlara kapılarının açık olduğunu ifade ederek,  bu uygulamayla katılımcı yönetim modelini her yıl daha da geliştirdiklerini dile getirdi. Açık Kapı Günü ile kurum içi ve kurum dışı iletişimi en üst seviyeye çıkardıklarını söyleyen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, katkı veren herkese teşekkürlerini iletti.