Öğrenci Topluluklarımız ile Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Kas 29

Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Koordinasyon Toplantısı’nda öğrenci toplulukları ile bir araya gelindi.

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’ndan Daire Başkanı Tahir Güney ve Şube Müdürü Hasan Mutlu, Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak ve Öğrenci Koordinasyon Kurulu Üyesi Öğr. Gör. Oğuzhan Kendirli katıldı.

Kariyer Geliştirme ve Mezun İzleme Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Senem Çolak Yazıcı tarafından koordinatörlüğün yapacağı faaliyetler ve öğrencilerimizin kariyer planlaması hakkındaki sunumu ile başlayan toplantı, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Tahir Güney’in Öğrenci Toplulukları Yönergesi ve İşleyişi hakkında bilgiler vermesi ile devam etti.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Koordinasyon Toplantısı’nın son bölümünde ise Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İdris Şahin başkanlığında katılım sağlayan öğrenci topluluk başkanları ve temsilcilerinden istek, öneri, ihtiyaçları ile yapacakları faaliyetler konusunda bilgi ve talepleri alınarak, bu konuda yapılacak çözümler ve iyileştirme önerileri değerlendirildi.

Toplantı birlikte hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.