Üniversitemiz Sakarya’da Üniversite Adaylarıyla Buluştu

Ara 02

Üniversitemiz, Eket Fuarcılık tarafından Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen “Sakarya Üniversite Tercih Günleri” etkinliğine katıldı.

İki gün süresince devlet ve vakıf üniversiteleri ile özel üniversitelerin katıldığı tanıtım etkinliğinde öğrenciler, üniversite eğitimiyle ilgili merak ettikleri birçok sorunun cevabına ulaşma imkanı elde etti.

Gelecek planlamalarıyla ilgili öğrencilere yol göstermeye devam eden Üniversitemiz, Sakarya’da da üniversite adaylarını yalnız bırakmadı. Tanıtım standımızı ziyaret eden öğrenciler; Üniversitemizin Fakülteleri, Yüksekokulları, Meslek Yüksekokulları, lisans ve ön lisans bölümleri hakkında bilgilendirildi. Rehber öğretmen ve öğrencilerle tanıtım materyallerimiz de paylaşıldı

Üniversitemizin öğrencilere sunduğu bilimsel, sosyal ve kültürel imkanların anlatıldığı etkinlikte; akademik başarıları, gerçekleştirdiği ilkleri, sosyal sorumluluk projeleri ve ihtisaslaşma sürecindeki katma değerli çalışmaları ile Üniversitemizin yükseköğretimde doğru adres olduğu vurgulandı.