“Açık Kapı Günü Paydaşlarımızla Karşılıklı İletişim ve Güveni Artırıyor”

Ara 03

Öğretim elemanlarımız, idari personelimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere kurum içi ve kurum dışı paydaşlarımızın; sorunlarını, iyileştirme önerilerini ve değerlendirmelerini dinlemek üzere düzenlenen “Açık Kapı Günü” ile Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar; fikri, önerisi ve isteği olan herkese Üniversitemizin kapılarını açmaya devam ediyor.

Rektörümüzün hayata geçirdiği en önemli yenilikçi uygulamalardan biri olan  “Açık Kapı Günü” paydaşlarımızla karşılıklı iletişim ve güveni artırmanın yanı sıra oluşabilecek sorunlara katılımcı çözüm önerileri sunması bakımından da önemli bir rol oynuyor.

Mensuplarımızın talep ve beklentilerini birinci ağızdan iletebilmesine olanak sağlayan Açık Kapı Günü,  her ayın ilk Pazartesi günü titizlikle gerçekleştiriliyor. Aralık ayı 32. Açık Kapı Gününde Rektörümüz, kendisine iletilen fikir, görüş ve çözüm önerilerini dinledi.

32. Açık Kapı Günü ile ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Rektörümüz, uygulama ile Üniversitemize aidiyetlik bağının güçlendiğini ifade etti. Açık Kapı Gününün, çözüm odaklı çalışmaya da önemli katkı sunduğunu dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, katılım sağlayanlara teşekkür ederek, fikri ve önerisi olan herkese kapılarının açık olduğunu vurguladı.