Rektörümüz Başarılı Öğrenciler ile Kahvaltıda Buluştu

Ara 18

Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,  başarılı öğrencilerimizle Üniversitemiz Sosyal Tesisleri’nde bir araya gelerek, kahvaltı yaptı.

Üniversitemizi ulusal ve uluslararası etkinliklerde başarıyla temsil etmiş öğrencilerle gerçekleştirilen kahvaltı programına; Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İdris Şahin, Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Üniversitemiz Genel Sekreteri Hasan Sadi Ateş, Daire Başkanlarımız ve öğrencilerimiz katıldı.

Öğrencilerimizle tek tek tanışan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitemizi eğitimden spora, kültür sanattan girişimcilik alanına kadar, her alanda başarıyla temsil ettikleri için öğrencilerimize, ailelerine ve akademik danışmanlarına teşekkür etti. Bu tür kahvaltı etkinlikleri ile başarılı öğrencilerimizle belirli aralıklarla bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, harcadıkları emek, zaman ve Üniversitemize kattıkları değer için kendileri ile gurur duyduklarını ifade etti.  Ayrıca bundan sonra da gerçekleştirecekleri çalışmalara Üniversitemiz Yönetiminin her zaman destek olacağını ve kapılarının öğrencilerimize açık olduğunu vurguladı.

Öğrencilerimizin görüş ve önerilerini de dinleyen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Üniversitemizin kısa zamanda önemli bir başarı sağladığını ve ilerleyen zamanlarda da çok önemli yerlere geleceğinin altını çizdi.

Kahvaltı sonrasında öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektiren Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, etkinlikte emeği geçenlere ve katkı sağlayanlara teşekkür etti.