Bolu’da Üniversite Adaylarıyla Buluştuk

Ara 24

Üniversitemiz; Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve UNILOOK Türkiye iş birliğiyle düzenlenen “Bolu Üniversite Tanıtım Ve Tercih Günleri” etkinliğinde üniversite adayı öğrencilerle buluştu.

Özel üniversiteler ile devlet ve vakıf üniversitelerinin katıldığı etkinlikte öğrenciler, hayallerindeki yükseköğretim kurumlarının yetkilileriyle bir araya gelerek bilinçli üniversite ve meslek seçimi konularında merak ettikleri sorunların cevabına ulaştı.

Üniversitemiz, kurduğu stantla öğrencilere Fakültelerimiz, Yüksekokullarımız, Meslek Yüksekokullarımız ile lisans ve ön lisans programlarımız hakkında bilgilendirmede bulundu. Genç ve dinamik Üniversitemizin; nitelikli eğitim vermesinin yanı sıra modern kültür, sanat ve spor tesisleriyle, staj ve uygulama olanaklarıyla, sosyal etkinliklerle öğrencilerini geleceğe her yönüyle hazırladığı vurgulandı.

Üniversitemizin dünya ve Türkiye’deki başarı sıralamaları, ihtisaslaşma alanındaki katma değerli çalışmaları ve ses getiren sosyal sorumluluk projeleri de paylaşılarak öğrencilerin Üniversitemizde eğitim almalarının isabetli bir karar olacağı ifade edildi.