Üniversitemizde “Manevi Gelişimin Dinamikleri” Başlıklı Konferans Düzenlendi

Ara 31

Üniversitemiz Anadolu Gençlik Topluluğu ile Cumayeri İlçe Müftülüğü’nün iş birliği ile düzenlenen “Manevi Gelişimin Dinamikleri” başlıklı konferans Dr. Engin Pak Cumayeri Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Yoğun bir ilginin olduğu programa; Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şerif Demir, Düzce Cumayeri İlçe Müftüsü Mehmet Coşkun, bazı sivil toplum kuruluşları ile siyasi partilerin yerel temsilcileri, öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz ve davetli misafirler katılım gösterdi.

İstiklal Marşımızın okunması, saygı duruşu ve Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programın açılış konuşmasını, Anadolu Gençlik Topluluğu MYO temsilcisi Ömer Yıldız ve Cumayeri İlçe Müftüsü Mehmet Coşkun gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen açılış konuşmalarından sonra Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şerif Demir, “Manevi Gelişimin Dinamikleri” başlıklı sunumunda bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Program sonunda, Prof. Dr. Şerif Demir’e yaptığı başarılı çalışmaları ve sunumu için Üniversitemiz Anadolu Gençlik Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Gültekin Çakır ve Cumayeri İlçe Müftüsü Mehmet Coşkun tarafından teşekkür belgesi takdim etti.