Yılın Son Temiz Kampüs Etkinliği Gerçekleştirildi

Ara 31

Eğitim öğretim ve akademik çalışmaların yanında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettiren Üniversitemiz 2019 yılının son temiz kampüs etkinliği olan 19.Temiz Üniversite-Temiz Düzce ile 2019 yılına veda etmeye hazırlanıyor.

“Sağlıklı Toplum Temiz Çevreyle Başlar” ve “Daha Temiz Bir Kampüs İçin Sen de Var mısın” sloganları ile başlatılan Temiz Üniversite-Temiz Düzce Etkinliği’nin 19.sunda; Üniversitemiz Bilimsel ve Teknolojik Araştırmalar Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜBİT), Mühendislik Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları, öğrencileri ve idari çalışanları yer aldı.

Yağışlı ve soğuk havaya rağmen yoğun bir katılım sağlayan Üniversitemiz mensupları etkinlik kapsamında; DÜBİT çevresi, yollar, duraklar ve Üniversitemiz spor tesislerinin etrafını titizlikle temizlendi.

Sürdürülebilir bir yaşam için doğaya ve çevreye saygılı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Üniversitemiz, başlattığı “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği ile herkesin doğaya ve çevresine karşı daha duyarlı davranması için farkındalık oluşturmaya devam edecek.