Okul Öncesi Eğitim Topluluğumuz İlimizdeki Anaokullarına Desteğini Sürdürüyor

Ara 31

Üniversitemiz Okul Öncesi Eğitim Topluluğu, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlediği konserden elde edilen gelir ile ilimizde anaokulu oluşturulmasına katkı sağlayacak.

Üniversitemiz Okul Öncesi Eğitim Topluluğu, gönüllü müzik topluluklarının konserleri neticesinde Düzce’mize 3 yıldır yepyeni birer anaokulu kazandırdı. Topluluğumuz, gönüllük esasıyla ve özverili şekilde hazırladıkları anaokulu açılışlarını, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İlhan Genç’in destekleriyle gerçekleştirdi.

Bu kapsamda yeni bir anaokulu ihtiyacının giderilmesi amacıyla, Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda, genç ve dinamik bir grup olan Grup Dominant konser verdi. Topluluğumuz düzenlenen yardım konserinden elde ettiği gelirle, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirleyeceği ve ihtiyaç olan bir bölgede anaokulu oluşturulmasına destek olacak.

Okul Öncesi Eğitim Topluluğu Başkanı Ayşenur Özkaraca konser öncesinde yaptığı konuşmada; Topluluğun ilkeleri, amaçları ve bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler paylaşarak kendilerine desteğini hiç esirgemeyen Topluluk Danışmanı Doç. Dr. Özge Pınarcık’a minnettar olduklarını belirtti. Ayrıca “Bir Tebessüm İçin Çalışıyoruz” sloganıyla çıktıkları bu yolda Topluluğa destek olan Grup Dominant’a, emeği geçen kişi ve kurumlara teşekkürlerini iletti.