Üniversitemiz İlk Logo Günü İle Kurumsal Kimlik Konusunda Farkındalık Oluşturdu

Oca 03

Yenilikçi uygulamalar konusunda öncü yükseköğretim kurumu olan Üniversitemiz, ilk kez hayata geçirdiği “Logo Günü” ile kurumsal kimlik alanında farkındalık oluşturdu.

Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde ve birimlerinde gerçekleştirilen etkinlikte, Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü başta olmak üzere mensuplarımız bugüne özel Üniversitemize ait logolu kıyafetleri giyerek ve yine logolu ürünleri ve aksesuarları kullanarak kurumsal kimlik ve kurum aidiyeti konusunda bilinç oluşturdu.

Kurum kültürünün gelişmesine de katkı sağlayan etkinlikle ilgili olarak Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Bugün 3 Ocak Cuma, Üniversitemizin ilk Logo Günü. Bundan sonra her ayın ilk Cuma gününde Üniversitemizin logosunu taşıyan ürünler giyerek, aksesuarlar takarak, logolu ürünler kullanarak kurum aidiyet bilincini güçlendireceğiz ve Üniversitemizin tanıtımını yapacağız. Üniversitemizin mensubu olmanın gururunu yaşayacağız. Bu özel güne tüm mensuplarımızı ve öğrencilerimizi davet ediyorum.” şeklinde konuştu.