Üniversitemiz Logo Günü İle Kurum Aidiyetini Daha da Güçlendiriyor

Şub 07

Yenilikçi ve dinamik üniversite anlayışıyla yükseköğretim alanında adından söz ettiren Üniversitemiz, hayata geçirdiği “Logo Günü” ile kurumsal kimlik alanına yeni bir soluk getirdi.

Daha önce “Açık Kapı, Açık Kampüs, Açık Ders, Açık Mutfak, Açık Kürsü, Temiz Kampüs, Müzik Durağı Kampüste” gibi yenilikçi uygulamalarla ses getiren Üniversitemiz, bu kez Logo Günü ile kurumsal kimlik alanında farkındalık oluşturdu.

Üniversitemizin tüm yerleşkelerinde ve birimlerinde ikincisi gerçekleştirilen etkinlikte; Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü başta olmak üzere mensuplarımız bu anlamlı günde Üniversitemize ait logolu kıyafetleri giyerek, yine logolu ürünleri ve aksesuarları kullanarak kurumsal kimlik ve kurum aidiyeti konusunda bilinç oluşturulmasına katkı sağladı.

Bu özel günde Senato Üyelerimiz de Üniversitemizin logosunu taşıyan ürünler giyerek katıldığı Senato Toplantısı’nda kurum kültürünün gelişmesi adına örnek bir davranış sergiledi. Her ayın ilk Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte mensuplarımız, aynı zamanda Üniversitemizin tanıtımını yapıyor ve Düzce Üniversiteli olmanın gururunu yaşıyor.