Üniversitemiz Panterleri Çeyrek Finalde

Mar 05

Üniversitemiz Panthers Korumalı Futbol takımı sahasında ağırladığı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Korumalı Futbol takımını farklı yenerek adını çeyrek finale yazdırdı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonunun düzenlediği Ünilig Korumalı Futbol 1. Lig müsabakalarında Üniversitemiz namağlup bir şekilde adını çeyrek finale yazdırarak önemli bir başarıya imza attı. Maç başından sonuna kadar üstün bir mücadele sergileyen Üniversitemizin Panterleri, rakibi Dumlupınar Üniversitesine fazla şans tanımadı. Teknik, güç ve koordinasyon olarak seyir zevki yüksek bir oyun çıkaran Üniversitemiz sporcuları, sahadan 36-2 gibi farklı bir skorla ayrıldı.

Müsabaka sonunda çeyrek finale çıkmanın mutluluğunu yaşayan Üniversitemiz Panthers takımı, kendilerine her zaman destek olan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar başta olmak üzere Üniversite yönetimine, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na, takımı maçlara hazırlayan ve yöneten Antrenör Sercan Atay ile Ozan Emre Yazıcı’ya teşekkür ettiler.