Rektörümüz 33. Açık Kapı Gününde Mensuplarımızla Buluştu

Mar 05

Rektörümüzün Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar tarafından hayata geçirilen ve tüm birimlerimize yayılan Açık Kapı Günü, akademik ve idari personellerimiz ve öğrencilerimizin yanı sıra dış paydaşlarımızın da katılımıyla gelişerek devam ediyor.

Katılımcı temelli yönetim modelini daha da geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen; şeffaflık, hesap verebilirlik ve sürekli iletişim ilkeleriyle bütünleşen 33. Açık Kapı Günü’nde Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar mensuplarımızla bir araya geldi.

2019-2020 Bahar Dönemi’nin ilk Açık Kapı Günü’nde, tüm mensuplarımızın görüşlerini, farklı fikirlerini ve iyileştirme önerilerini dinleyen Rektörümüz, kendisine iletilen soru ve konuları titizlikle not alarak değerlendirmelerde bulundu.

Açık Kapı Günleri ile iletişim kanallarını sürekli açık tuttuklarını belirten Rektörümüz; edindikleri yenilikçi fikirler ile Üniversitemizin başarılarını artırdıklarını, kurumsallaşmaya katkı sunduklarını, çalışanlar ve halkla iç içe olarak çıkabilecek sorunların önüne geçtiklerini ifade etti.

Açık Kapı uygulaması ile çalışan ve yönetim arasında güven tesis ettiklerini dile getiren Rektörümüz, huzurlu bir çalışma ortamının önemini vurgulayarak tüm paydaşlarımızı Açık Kapı Günü’ne davet etti.