34. Açık Kapı Öğrencilerimize Özel Online Olarak Gerçekleştirildi

May 04

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar,“34. Açık Kapı” uygulamasını öğrencilerimize özel telekonferans yöntemi ile gerçekleştirdi.

Bilindiği gibi tüm dünyayı etkisi altına alan COVİD-19 Yeni Koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında yer alan uzaktan eğitim süreci devam ediyor. Bu zorlu süreçte öğrencilerimize yönelik birçok etkinlik düzenlenmesine olanak sağlayan Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “34. Açık Kapı” uygulamasını sadece öğrencilerimize özel yaparak; öğrencilerimizin merak ettiği konular hakkında bilgiler paylaştı. Staj eğitiminin nasıl olacağından mezuniyete, finallerden yaz okuluna kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulanan Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerimizden gelen talep ve önerileri de dinledi.

Yaklaşık 2 saat boyunca öğrencilerimizle telekonferans yöntemi ile bir araya gelen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, öğrencilerimizle yerleşkemizde buluşmayı özlediğini, ancak bu zorlu süreçte herkesin sorumlu davranması gerektiğinin altını çizerek, Koronavirüs salgınını birlikte yeneceklerini dile getirdi.