Düzce Valimizden Üniversitemize Veda Ziyareti

Haz 16

2016 yılında vali olarak atandığı Düzce’de önemli hizmetlerde bulunan ve son olarak Samsun Valisi olarak hizmetlerine devam edecek olan Dr. Zülkif Dağlı, Üniversitemize veda ziyaretinde bulundu.

Düzce’de faydalı çalışmalarda bulunarak büyük bir değişime imza atan ve halkla iç içe bir şekilde sorunların kısa sürede çözülmesini sağlayan Dr. Zülkif Dağlı, Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı ziyaret etti. Ziyarette; Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İlhan Genç, Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü de yer aldı.

Düzce’nin bağımlılık ve çocuk istismarıyla mücadele ile göç konusunda örnek şehir haline gelmesinde önemli rol üstlenen Dr. Zülkif Dağlı’ya Düzce’ye hizmetleri için teşekkür eden Rektörümüz, Vali Dağlı’nın yakın iş birliği ve koordinasyon içerisinde Üniversitemize her zaman destek olduğunu vurguladı.

Samsun’daki yeni görevinde Dr. Zülkif Dağlı’ya başarılar dileyen Rektörümüz Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, kendisine Üniversitemiz etkinliklerine birlikte katılım sağladıkları fotoğraflardan oluşan tabloyu hediye etti.