Üniversitemiz Anaokulu’nda Ön Kayıtlar Başladı

Tem 03

Değerli Mensuplarımız,

Eğitim faaliyetleri Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen Üniversitemiz Anaokulu’nda, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı ön kayıtları, 1 Temmuz 2020 tarihinde başlamıştır.

3, 4 ve 5 yaş grupları için Covid-19 salgını sebebiyle yeni normalleşme döneminde kontenjanların sınırlı tutulduğu Üniversitemiz Anaokulu, Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tahsis edilen deneyimli, donanımlı ve güçlü kadrosuyla eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eğitim faaliyetlerinin yanında gerçekleştirilen sosyal faaliyetler ve Üniversitemizin destekleriyle göz dolduran Üniversitemiz Anaokulu’nda 08:00-13:00 saatleri arasında Okul Öncesi Eğitimi, 13:00-17:00 saatleri arasında ise Kulüp Etkinlikleri (Sosyal Faaliyetler) uygulanmaktadır.

Eğitim-öğretim programı Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına göre düzenlenen Anaokulumuzda öğrencilere, sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve öğleden sonrası için atıştırmalık şeklinde beslenme hizmetleri sunulmaktadır.

Yeterli sayıda deneyimli eğitim kadrosuna sahip, ayrıca yardımcı personellerin de görev yaptığı Anaokulumuz, Üniversitemiz lojmanları yanındaki binada hizmet vermektedir. Ön kayıtlar şahsen yapılmakta olup detaylı bilgilere 1391 dahili numaradan ulaşılabilmektedir.