İşletme Fakültesi

Öğretim Üyesi-Öğrenci Görüşme Saatleri

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ

ÖĞRETİM ÜYESİ-ÖĞRENCİ GÖRÜŞME SAATLERİ

İşletme Bölümü

Adı-Soyadı

Gün

Saat

Doç. Dr. Faruk Kerem ŞENTÜRK

Pazartesi

13:00-14:30

Prof.Dr. Mehmet Selami YILDIZ

Çarşamba

14:00-16:00

Prof.Dr. Abdulvahap BAYDAŞ

Salı

15:40-17:00

Çarşamba

15:00-17:00

Doç.Dr. Yunus Emre TAŞGİT

Salı

09:30-11:30

Doç. Dr. Feyyaz YILDIZ

Çarşamba

14:00-17:00

Doç. Dr. Ali ÖZER

Pazartesi

13:30-14:30

Dr.Öğr. Üyesi Nevin ÖZER

Çarşamba

14:00-16:00

Dr.Öğr. Üyesi İsmail DURAK

Salı

13:30-14:30

Dr.Öğr. Üyesi Osman KARTAL

Perşembe

10:00-11:00

Öğr. Gör. Dr. Halil İbrahim YAZGAN

Salı

16:00-17:00

Arş.Gör.Dr. Emine ŞENBABAOĞLU DANACI

Salı

14:30-15:30

Sağlık Yönetimi Bölümü

Adı-Soyadı

Gün

Saat

Prof.Dr. Yalçın KARAGÖZ

Çarşamba

12:00-14:00

Prof.Dr. İsmail Hakkı ERASLAN

Cuma

11:00-12:00

Prof.Dr. Enver BOZDEMİR

Perşembe

14:00-16:00

Doç. Dr. Mehmet Nurullah KURUTKAN

Çarşamba

14:00-16:00

Doç.Dr. Oğuz KARA

Çarşamba

10:00-11:30

Doç. Dr. Yusuf ÖCEL

Cuma

18:00-19:00

Dr. Öğr. Üyesi Dilek ŞAHİN

Perşembe

15:30-16:30

Dr. Öğr. Üyesi Fuat YALMAN

Salı

11:00-13:00

Arş. Gör. Dr. Ali GÜVEN

Salı

10:00-12:00

Uluslararası Ticaret Bölümü

Adı-Soyadı

Gün

Saat

Doç. Dr. İstemi ÇÖMLEKÇİ

Cuma

12:00-13:00

Doç. Dr. Emel FAİZ

Salı

13:00-14:00

Doç. Dr. Özkan ŞAHİN

Salı

10:00-12:00

Dr. Öğr. Üyesi Murat BAYAT

Salı

15:00-16:00

Dr. Öğr. Üyesi Zeynep KARAŞ

Perşembe

14:00-15:00

Öğr. Gör. Şerife Büşra ÜMİT IŞIK

Çarşamba

11:00-12:00

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü

Adı-Soyadı             

Gün

Saat

Prof. Dr. İzzet KILINÇ

Çarşamba

12:00-13:00

Doç. Dr. Hakan Murat ARSLAN

Çarşamba

13:00-14:30

Dr.Öğr.Üyesi Ali AKAYTAY

Salı

15:00-17:00

Dr.Öğr.Üyesi Mustafa YANARTAŞ

Salı

11:00-13:00

Dr.Öğr.Üyesi Remzi BAŞAR

Salı

16:00-17:00

Dr.Öğr.Üyesi Fatih KAYAALP

Çarşamba

11:00-12:00

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk GÜR

Salı

14:00-16:00

Öğr. Gör. Dr. Fatih İLKBAHAR

Çarşamba

13:00-14:00

Arş. Gör. Dr. Said ALTINIŞIK

Çarşamba

15:00-17:00

Arş. Gör. Dr. Oğuz DEMİREL

Salı

14:00-16:00

Sigortacılık ve Sosyal Güvenlik Bölümü

Adı-Soyadı             

Gün

Saat

Prof. Dr. Cahit AYDEMİR

Pazartesi

11:00-12:00

Doç. Dr. Öznur BOZKURT

Perşembe

10:00-11:00

Doç. Dr. Emel İŞTAR IŞIKLI

Çarşamba

12:00-13:00

Dr. Öğr. Üyesi Okan BÜTÜNER

Çarşamba

14:00-15:00

Dr. Öğr. Üyesi İbrahim KÜLÜNK

Pazartesi

13:00-14:00

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet AKCAN

Çarşamba

15:00-16:00

Öğr. Gör. Ali CAN

Perşembe

13:40-14:40

Uluslararası İlişkiler Bölümü

Adı-Soyadı             

Gün

Saat

Doç. Dr. Emel FAİZ

Salı

13:00-14:00

Özel Gereksinimi Olan Öğrenci Danışmanlığı

Adı-Soyadı             

Gün

Saat

Dr. Öğr. Üyesi Dilek ŞAHİN

Cuma

13:30-14:30