Ulaşım

Özel Araçla Ulaşım

İstanbul istikametinden gelenler: TEM Düzce (Batı) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayoluna katılarak doğu istikametine devam ediniz. Yaklaşık 9 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan  Akçakoca-Ereğli  yönüne dönünüz. D 655 karayolunu yaklaşık 8 km takip ediniz. 

Ankara İstikametinden gelenler: TEM Düzce (Doğu) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayola katılarak batı istikametine devam ediniz. Yaklaşık 10  km sonra  Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D655 karayolunu yaklaşık 8 km takip ediniz.

Toplu Taşımayla Ulaşım

Düzce  konum olarak Ankara-İstanbul'un tam ortasında bulunduğundan ulaşımı kolay bir il olma avantajına sahiptir. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, diğer illerden de çeşitli firmalara ait her gün düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Ayrıca Ereğli-Zonguldak- istikametine giden tüm otobüsler kampüs yolu üzerinden geçmektedir. Herhangi bir firmayla Düzce otogarında indiğinizde, geldiğiniz firmaya ait servisler veya  belediye otobüsleriyle kampüse ulaşabilirsiniz.