Mühendislik Fakültesi

Yaz Stajı

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı yaz stajı dönemleri için tıklayınız.

 

1.Yaz Stajı için gerekli evraklar aşağıdadır.

  • 1.a. Ücretli Staj yapan öğrenciler için gerekli evraklar aşağıdadır.

       Ücretli staj excel tablosu için tıklayınız.

       Firma bilgilerine ait excel tablosu için tıklayınız.

       Örnek dekont gönderimi formu için tıklayınız.

       Örnek e-posta gönderimi formu için tıklayınız.

       Firmadan ücret aldığına dair beyan dilekçesi EK-6 için tıklayınız. 

       Ücretli staj için izlenecek yol için tıklayınız.

Ücret alarak yaz stajını gerçekleştiren Mühendislik Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi öğrencilerinin firmalarının devlet desteğinden faydalanmak istediği durumda staj süresince firmalarından ücret aldıklarını (Ek-6) bildiren dilekçelerini staj bittikten sonra "mfstaj@duzce.edu.tr" adresine pdf formatında göndermeleri gerekmektedir. 

 

(Ek-6) Belgesi teslim edenlerin yapması gereken işlemler aşağıdaki gibidir.

1) Staj / İşyeri Eğitimi süresince aldığınız ödemelerin Dekontlarının aslını (Banka şubesinden onaylı olacak. Hesap Dökümü, Fatura, Bordro kabul edilmemektedir) elden veya kargo yolu ile Mühendislik Fakültesi Dekanlığına teslim etmelisiniz.

 

2) https://duzce.edu.tr/akademik/fakulte/mf/3c78/71-s-yeri-egitimi-ve-uygulamasi adresinde bulunan Ücretli staj excel tablosu” ve Firma bilgilerine ait excel tablosu” tablolarını doldurarak “excel” formatında mfstaj@duzce.edu.tr adresine göndermelisiniz.

 

3) Dekontlarınızın aslının elden veya kargo yolu ile teslimini ve ilgili excel tablolarının mail ile mfstaj@duzce.edu.tr adresine gönderiminini staj sona erme tarihinden itibaren en geç 45 gün içerisinde tamamlamalısınız.

 

 

 2.Ara Dönem Stajı için gerekli belgeler aşağıdadır.

 

Ara dönem staj başvuru dilekçesi için tıklayınız.

Ara dönem staj tarihleri için tıklayınız.

Önemli Not: Ara dönem stajına başvurmanız için 4. sınıf öğrencisi olmanız ve transkriptinizde geçer not almadığınız en fazla 4 dersinizin kalmış olması gerekmektedir. Ancak bu şartları sağlıyorsanız ara dönem stajına başvurabilirsiniz.