4.07.2024

2024-2025 Güz Dönemi İşletmede Mesleki Eğitim Başvuruları Hakkında

Son sınıf öğrencilerimizin dikkatine,

Son sınıfta öğrencilerimiz, mezun olabilmek için tamamlamaları gereken İşletmede Mesleki Eğitimlerini tercihe göre güz ya da bahar döneminde yapabilmektedir. 2024-2025 eğitim-öğretim yılı güz dönemi işletmede mesleki eğitim başvurularının nasıl yapılacağı ve işletmede mesleki eğitim ile ilgili diğer detaylı bilgilere ulaşmak için bu sayfanın (tıklayınız) tamamının dikkatlice okunması gerekmektedir.

İşletmede mesleki eğitimin başlangıç tarihi ilgili yarıyıldaki Derslerin Başlaması tarihi ile aynıdır, benzer şekilde bitiş tarihi ise Derslerin Sona Ermesi tarihi ile aynıdır. İşletmede Mesleki Eğitim başvurularınızda bu tarihlere dikkat ediniz. Üniversitemiz güncel Akademik Takvimini takip ediniz.


İşletmede Mesleki Eğitim yapmak isteyen öğrencilerimizn en geç 2 Ağustos 2024 Cuma günü Düzce Üniversitesi Staj Bilgi Sistemi (tıklayınız) üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Öğrencilerin başvuru için gerekli belgelerini doğru ve eksiksiz biçimde yüklemeleri İşletmede mesleki eğitim başvurusunun kabul edilmesi için önem taşımaktadır. Eksik/imzasız/parafsız/kaşesiz/hatalı belge ile yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.