Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

Spor Tesisleri

SPOR TESİSLERİ (Konuralp Yerleşkesi)

Mesai saatleri (08:00-17:00) içinde randevu alınması durumunda mesai saatleri dışında (17:00-22:00) tesisler kullanılabilir.

Futbol Sahası, Kapalı Spor Salonu ve Tenis Kortunu kullanmak isteyen öğrenci ve personellerimizin bilgi ve rezarvasyonlar için mesai saatleri içinde 1811-1812-1356-1353 nolu telefonları aramaları gerekmektedir.

- %40 ve üzeri engelli olduğunu sağlık kurulu raporu ile beyan edenler Spor Tesislerimizden ÜCRETSİZ yararlanabilecektir.

 -YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Yüzme havuzumuz 1900 m2lik alan üzerine kurulmuştur. Her seansta 30 kişi havuzu kullanabilmektedir. 270 seyirci kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca kapalı yüzme havuzumuzun içerisinde 2 adet sauna bulunmaktadır. Saunalarımız 4 – 6 kişi kapasitelidir.


 

 

 AÇIK SPOR TESİSLERİ

Öğrenci ve personelimizin yararlanabileceği 1 adet basketbol sahası bulunmaktadır. 2 adet kapalı tenis kortu ve 1 adet mini futbol sahası yapım aşamasındadır.

KAPALI SPOR SALONU

750 seyirci kapasiteli, üst katında kondisyon salonu bulunan, basketbol, futbol, voleybol ve hentbol sahası olarak kullanılabilen kapalı spor salonu mevcuttur.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI 

Konuralp Yerleşkesi içerisinde çeşitli sportif ve kültürel faaliyetleri ve şenlik gibi etkinlikleri yapmaya müsait açık ve kapalı alanda tesislerimiz  mevcuttur.

Spor Tesisi Fiyatlarımız için TIKLAYINIZ...

 

İşletmeci Tarafından Faaliyet Gösteren Spor Tesisleri;

FİTNESS SALONU

Tüm kullanıcılara açık yaklaşık 50 civarında aletler ile hizmet vermektedir. Ayrıca aynı tesiste duş yerleri, kantin ve dinlenme alanları da hizmet vermektedir.