Spor Tesisleri

SPOR TESİSLERİ (Konuralp Yerleşkesi)

Mesai saatleri (08:00-17:00) içinde randevu alınması durumunda mesai saatleri dışında (17:00-22:00) tesisler kullanılabilir.

Futbol Sahası, Kapalı Spor Salonu ve Tenis Kortunu kullanmak isteyen öğrenci ve personellerimizin bilgi ve rezarvasyonlar için mesai saatleri içinde 1371-1810-1811-1812-1360 nolu telefonları aramaları gerekmektedir.

- %40 ve üzeri engelli olduğunu sağlık kurulu raporu ile beyan edenler Spor Tesislerimizden ÜCRETSİZ yararlanabilecektir.

Spor Tesisi Fiyatlarımız için TIKLAYINIZ...

 

 YARI OLİMPİK YÜZME HAVUZU

Yüzme havuzumuz 1900 m2lik alan üzerine kurulmuştur. Her seansta 40 kişi havuzu kullanabilmektedir. 270 seyirci kapasiteli yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca kapalı yüzme havuzumuzun içerisinde 2 adet sauna bulunmaktadır. Saunalarımız 4 – 6 kişi kapasitelidir.

http://www.havuz.duzce.edu.tr

 

AÇIK SPOR TESİSLERİ

 

Öğrenci ve personelimizin yararlanabileceği 1 adet basketbol sahası bulunmaktadır. 

 

 

SPOR SALONU

750 seyirci kapasiteli, basketbol, futbol, voleybol ve hentbol sahası olarak kullanılabilen spor salonu mevcuttur.

 KAPALI TENİS KORTLARI

Tüm kullanıcılara açık ideal ölçülerde ısıtmalı iki ayrı kapalı tenis kortları 08:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca aynı tesiste duş yerleri, kantin ve dinlenme alanları da hizmet vermektedir.

15 TEMMUZ DEMOKRASİ MEYDANI 

Konuralp Yerleşkesi içerisinde çeşitli sportif ve kültürel faaliyetleri ve şenlik gibi etkinlikleri yapmaya müsait açık ve kapalı alanda tesislerimiz  mevcuttur.

 

İşletmeci Tarafından Faaliyet Gösteren Spor Tesisleri;

FİTNESS SALONU

Tüm kullanıcılara açık yaklaşık 50 civarında aletler ile hizmet vermektedir. Ayrıca aynı tesiste duş yerleri, kantin ve dinlenme alanları da hizmet vermektedir.

KAPALI HALI SAHA

Tüm kullanıcılara açık 50 m. X 30 m. ölçülerinde tribünlü kapalı halı sahada 08:00-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca aynı tesiste duş yerleri, kantin ve dinlenme alanları da hizmet vermektedir.