Ulaşım

Adres Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi
Merkez/Düzce
81620
Telefon 0 (380) 542 10 36

E-Posta

 

teknoloji@duzce.edu.tr

 

 

 

1- Özel Araçla Ulaşım:

İstanbul istikametinden gelenler: TEM Düzce (Batı) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayoluna katılarak doğu istikametine devam ediniz. Yaklaşık 9 km sonra Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan  Akçakoca-Ereğli  yönüne dönünüz. D 655 karayolunu yaklaşık 7 km takip ediniz. Melen Köprüsünü geçtikten sonra ilk sağa döndüğünüzde yaklaşık 2 km sonra kampüsdesiniz.

Ankara İstikametinden gelenler: TEM Düzce (Doğu) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayona katılarak batı istikametine devam ediniz.Yaklaşık 10  km sonra  Düzce merkezdeki Çoban Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli yönüne dönünüz. D655 karayolunu yaklaşık 7 km takip ediniz. Melen Köprüsünü geçtiğkten sonra ilk sağa döndüğünüzde yaklaşık 2 km sonra kampüsdesiniz.   

2- Toplu Taşıma Araçlarıyla Ulaşım:

Düzce  konum olarak Ankara-İstanbul'un tam ortasında bulunduğundan ulaşılmı kolay bir il olma avantajına sahiptir.

Ankara ve  İstanbul'dan her saat başı (Metro, Düzce Güven firmaları başta olmak üzere) direkt Düzce'ye otobüs vardır. Kocaeli, İzmir, Bursa, Antalya, Eskişehir gibi büyük illerden hergün tarifeli seferler mevcuttur. Ayrıca her yönden gelerek Zonguldak-Ereğli istikametine giden (Üstün Erçelik, Kamil Koç, Metro,Düzce Güven, Efe Tur, Turuva )  tüm otobüsler kampüs yolu üzerinden geçmektedir.

otoban veya Çoban kavşağına geldiğinizde kuzey yönündeki Akçakoca-Ereğli-Zonguldak istikametine giden D 655  üzerindeki dolmuş durağından alternatif 3 ayrı  toplu taşıma aracını kullanabilirsiniz.

1- Beçi Koop. (Nakit geçerli)

2- Konuralp Belediyesi (Manyetik kart geçerli)

3- Düzce Belediyesi     (Manyetik kart geçerli)

Hoşgeldiniz...

 

Fakültemizin QR kodunu akıllı telefonunuza okutarak tüm bilgileri otomatik olarak akıllı telefonunuza kaydedebilirsiniz.

 

Fakültemize ulaşım haritasının Google Maps uygulamasındaki gösterimi


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi