Düzce Üniversitesi
4.08.2022

Üniversitemiz Rektörlüğü’nde Devir Teslim Töreni Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Rektörlüğü’ne 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 13’üncü maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2’nci, 3’üncü ve 7’inci maddeleri gereğince Prof. Dr. Nedim Sözbir atandı.

Üniversitemiz Rektörlüğü’ne gelen Prof. Dr. Nedim Sözbir’i; Rektör Vekilimiz Prof. Dr. İlhan Genç, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş karşıladı.

Rektörlük makamında Rektör Vekilimiz Prof. Dr. İlhan Genç, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü, Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş  ile görüşen Prof. Dr. Sözbir, Üniversitemizin yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgilendirildi. Prof. Dr. Nedim Sözbir, yapılan çalışmalar için Rektör Vekilimiz Prof. Dr. İlhan Genç’e ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Karşılıklı çiçek takdiminin bulunulduğu devir teslim töreninde Prof. Dr. İlhan Genç, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İdris Şahin ve Prof. Dr. Mehmet Akif Öncü ile Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’i tebrik ederek, kendisine başarı dileklerinde bulundu.