Düzce Üniversitesi
3.08.2022

Üniversitemiz “Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2022”de Öğrencileri Bilgilendirdi

Üniversitemiz, Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK); üniversite tercihi yapacak adaylar için süreci kolaylaştırmak amacıyla, üniversitelerin ve programlarının tanıtılmasına yönelik olarak düzenlediği Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı’na katılarak, öğrencilerin sorularını cevapladı.

Üniversitemizin; bölümlerinin, programlarının ve üniversite eğitimine dair merak edilenlerin, akademisyenlerimizce anlatıldığı fuarda, Rektör Vekilimiz Prof. Dr. İlhan Genç, standı ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı. Ayrıca yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Prof. Dr. Genç, tercih yapacak öğrencilere ve ailelerine de başarı dileklerinde bulundu.

Üç gün süren Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2022’de Üniversitemiz görevlileri ile görüşme fırsatı yakalayan tercih yapacak öğrenciler; Üniversitemizin; Fakülteleri, Yüksekokulları, lisans ve ön lisans programları, başarıları, sosyal, bilimsel ve kültürel imkanları, burs olanakları, kampüs hayatı, sosyal tesisleri, öğrenci değişim programları gibi daha birçok konuda aydınlatıcı bilgiler edindi.