24.05.2024

Funny Şirketler Grubu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nden Örnek İş Birliği

 

Funny Şirketler Grubu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Derneği arasında Yardımlaşma Protokolü imzalandı.

Düzce Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Funny Gıda şirketinde gerçekleştirilen imza töreninde, protokolü; Rektörümüz Prof. Dr. Nedim Sözbir, Funny Gıda sahibi Muzaffer Leblebici, Funny Şirketler Grubu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği adına Dernek Başkanı Muhammed Agah Leblebici, Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Derneği adına ise Üniversitemiz Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi ve Dernek Başkanı Prof. Dr. İlknur Arslanoğlu imzaladı.

Rektörümüz Prof. Dr. Nedim Sözbir ve Funny Gıda sahibi Muzaffer Leblebici’nin himayelerinde imzalanan protokol; iş birliği çalışmaları ile Funny Şirketler Grubu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Derneği’ne yapılacak ayni ve nakdi yardımları kapsıyor.

Rektörümüz Prof. Dr. Nedim Sözbir, iş birliği protokolünün hayırlı olmasını temenni ederek, bu örnek sosyal sorumluluk faaliyeti için Funny Şirketler Grubu’na teşekkür etti.

Düzce ve çevresinde birçok sosyal faaliyet ve projelere imza atmış olan Funny Şirketler Grubu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bu anlamlı protokol ile sosyal sorumluluk faaliyetlerini güçlü bir şekilde sürdürüyor.