Ulaşım

1- Özel Araçla Ulaşım:

İstanbul istikametinden gelenler: TEM Düzce (Düzce Otogar) gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan kalıcı konutlar istikametine devam ediniz. Yaklaşık 10 km sonra kuzey çevre yolu kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli-Zonguldak yönünde ilerleyiniz. Çevre yolunun bitişinde D655 karayoluna bağlanacaksınız. Küçük Melen Çayı köprüsünü geçtikten sonra ilk ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 2 km sonra kampüstesiniz.

Ankara İstikametinden gelenler: TEM Kaynaşlı gişelerinden çıkınız. Bağlantı yolundan D 100 karayoluna katılarak batı istikametine devam ediniz. Yaklaşık 2  km sonra  kuzey çevre yolu kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan Akçakoca-Ereğli-Zonguldak yönünde ilerleyiniz. Çevre yolunun bitişinde D655 karayoluna bağlanacaksınız. Küçük Melen Çayı köprüsünü geçtikten sonra ilk ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 2 km sonra kampüstesiniz.   

2- Toplu Taşıma Araçlarıyla Ulaşım:

Düzce  konum olarak Ankara-İstanbul'un tam ortasında bulunduğundan ulaşımı kolay bir il olma avantajına sahiptir.

Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere, diğer illerden de çeşitli firmalara ait her gün düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Ayrıca Ereğli-Zonguldak- istikametine giden tüm otobüsler kampüs yolu üzerinden geçmektedir.

Herhangi bir firmayla Düzce otogarında indiğinizde, geldiğiniz firmaya ait servisler veya  belediye otobüsleriyle kampüse ulaşabilirsiniz.

Düzce Belediyesi denetimli şehir içinden geçen yeşil otobüslerin tamamı kampüs hattında yolcu taşımaktadır.

Düzce Üniversitesine Hoşgeldiniz...