Daha Temiz Bir Dünya İçin

Ara 02

Üniversitemiz Rektörlüğü tarafından başlatılan ve tüm birimlerimize yayılan “Temiz Üniversite-Temiz Düzce” etkinliği, mensuplarımızın katılımıyla gerçekleştirilmeye devam ediyor.

Doğanın korunması ve çevre temizliği konusunda farkındalık oluşturan etkinlik ile “Daha Temiz Bir Dünya Mümkün” mesajı veriliyor. Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi, Yüksekokullarımız ve Meslek Yüksekokullarımızla eş zamanlı gerçekleştirilen 18.Temiz Üniversite-Temiz Düzce etkinliğini Konuralp Kampüsünde bu ay; Eğitim Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Teknik Eğitim Fakültesi ve Teknoloji Fakültesi gerçekleştirdi.

Etkinliğe; Teknoloji Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Ayhan Şamandar, İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. İsmail Karagöz, katılım sağlayan Fakültelerimizin Dekan Yardımcıları ile akademik ve idari personellerimiz katıldı.

Teknik Eğitim Fakültesi önünden başlayan etkinlikte; yollar, kaldırımlar, yeşil alanlar başta olmak üzere kampüs çevresinde ciddi ve itinalı bir temizlik faaliyeti gerçekleştiren Üniversitemiz mensupları, gelecek nesillere daha yaşanılabilir çevre bırakma adına toplumsal bilince katkı sağladı.