Üniversitemiz Sektör Temsilcilerine Teşekkür Etti

Oca 07

Üniversitemiz İşletme Fakültesi, çeşitli alanlarda üretim ve çalışmalar yürüten sektör temsilcilerine, Üniversitemize ve öğrencilerimize sağladıkları katkılardan dolayı “Sektör Üniversite İşbirliği Belge Takdim Töreni” düzenleyerek teşekkür etti.

Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Kültür Merkezi İstiklal Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; İşletme Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Faruk Kerem Şentürk, Doç. Dr. Yunus Emre Taşgit, sektör temsilcileri, öğretim üyelerimiz ve öğrencilerimiz katılım sağladı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Dr. Öğr. Üyesi Faruk Kerem Şentürk, Üniversitemizle iş birliği içerisinde olan sektör temsilcilerine ve işverenlere teşekkür ederek bundan sonra da birlikte çalışmalar yürüteceklerini ifade etti. Ortaklaşa yapılan iş birlikteliklerin önemine de değinen Şentürk, bu etkinliklerde öğrencilerimiz sektörü tanıma fırsatı yakaladıklarını söyledi.

Konuşmasını yapmak için kürsüye davet edilen Doç. Dr. Yunus Emre Taşgit ise; sektörün ihtiyaçlarını bilme adına böyle bir program düzenlediklerini dile getirdi. Gerçekleştirilen iş birliği sürecinin, öğrencilerimize sektörü yakından tanıma fırsatı sunduğunu ve eleştirel düşünme yöntemini benimsemeleri konusunda yararlı olduğunu ifade eden Yunus Emre Taşgit, kendilerine bu fırsatı veren sektör uygulayıcılarına teşekkür etti.

Program sektör temsilcilerine teşekkür belgelerinin takdim edilmesinin ardından, birlikte hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu