Sosyal Sorumluluk Projeleri

Nis 14

Değerli Mensuplarımız;

Üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilecek Sosyal Sorumluluk Projelerinde; başvuru talebinin alınması, onaylanması, uygulanması ve raporlanması için "Sosyal Sorumluluk Projeleri Başvuru ve İzleme Sistemi" tamamlanmış olup, Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı'nın internet sitesinde erişime açılmıştır.

Üniversitemiz, topluma hizmet kapsamında Sosyal Sorumluluk Projelerinin gerçekleştirilmesine büyük önem vermektedir. Sosyal Sorumluluk Projeleri öğrenci topluluklarımız tarafından yapıldığı gibi birimlerimiz tarafından da gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda biriminiz personelleri tarafından gerçekleştirilecek Sosyal Sorumluluk Projeleri için sisteme girişler mutlaka biriminiz e-posta adresi üzerinden yapılmalıdır.

Giriş işlemleri tamamlanan Sosyal Sorumluluk Projeleri için çıktısı alındıktan sonra biriminiz üst yetkilisinin (Dekan/Müdür/Genel Sekreter/Daire Başkanı vb.) imzalaması halinde başvuru formunun Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Sosyal Sorumluluk Projesi Birimine teslim edilmesi gerekmektedir. "Topluma Hizmet ve Sosyal Sorumluluk" başlığı altında yer alan Sosyal Sorumluluk Projeleri, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından da değerlendirilmekte olup en az 2 aylık projeler dikkate alınmaktadır.

Sosyal sorumluluk projeleriniz ile ilgili bilgilerinizin girdilerini; http://sosyalsorumluluk.duzce.edu.tr/Login/Index erişim adresinden sağlayabilirsiniz.

Her türlü görüş, öneri ve istekleriniz için ise; sosyalsorumluluk@duzce.edu.tr adlı e-posta adresini kullanabilirsiniz.