Üniversitemiz Öğretim Üyelerinden Öğretmenlere Destek

May 05

Düzce Valiliği ve Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortaklaşa yürüttüğü "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" adlı programda Üniversitemiz öğretim elemanları eğitim verdi.

Uzaktan eğitimin sürdüğü bu günlerde öğretmenlerimiz için hazırlanan hizmet içi eğitim programlarında Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitim Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özge Pınarcık, "Çocuklarda Görülen Davranış Bozuklukları" konusunda sunum yaparken,  Üniversitemiz Yaşam Boyu Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı ve Eğitim Fakültemiz Okul Öncesi Eğitim Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Seda Çavuş ise, "Korona Günlerinde Çocuklarla Evde Nitelikli Zaman Geçirmek " başlığı adı altında katılımcı öğretmenleri bilgilendirdi.

Online olarak gerçekleştirilen eğitimler 21 Nisan 2020 tarihinde başladı ve 15 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. Her gün farklı bir konuda, üniversitelerle işbirliği ile devam edecek olan "Öğrenen Öğretmenler İçin Her Güne Bir Webinar" adlı programa; http://duzce.meb.gov.tr/www/ogrenen-ogretmenler-icin-her-gune-bir-webinar/icerik/4230 internet adresinden başvuru yaparak katılabilirsiniz.