Güvenli Bir Hayat Var! Düzce Açılış Toplantısı

DÜZCE AÇILIŞ TOPLANTISI

25 Mart 2014 tarihinde 11.00-13.00 saatleri arasında Düzce Üniversitesi Çalıştay Salonunda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Funda SİVRİKAYA ŞERİFOĞLU, Düzce Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Nigar DEMİRCAN ÇAKAR, Mehmet KAYGUSUZ SHUDER KOCAELİ ŞUBESİ, Şule ÇEVİKER AY DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, Çetin YILMAZ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ, Selma DEMİRELLİ NİLÜFER KADIN ÇEVRE KÜLTÜR VE İŞLETME KOOPERATİFi ,Düzce ilindeki Sosyal Hizmet Uzmanları, Düzce Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Müdür Yardımcısı, Merkez Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Düzce Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Sosyal Hizmet Bölümü Öğretim Üyeleri ve Öğrencileri, Düzce Valiliği AB İl Koordinatörü Ayhan Nuri YILMAZ, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Düzce İl Müdürlüğü temsilcileri, S. Nilüfer Kadın Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi temsilcileri ile Çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcilerinin katılımlarıyla Proje açılış toplantısı gerçekleşmiştir.

Düzce

Projenin Düzce açılışı ile geniş kesimlere projenin tanıtımının yapılması, Düzce ilinde STK’lar ve kamu-sivil toplum işbirliğinin sağlanmasına katkıda bulunulması, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda kamuoyunda farkındalık yaratılması ve projenin Düzce ilinde de sahiplenilmesi hedeflenmiştir.

Düzce
Açılışa Düzce’nin tüm proje ortaklarının, Düzce Üniversitesi üst yönetimi ve birimleri ile kamu ve STK çevrelerinin, yüksek katılım sağlanmıştır. Açılış haberleri yerel ve ulusal basına gönderilmiştir.